Audi Kasko Sigortası

Audi Kasko Sigortası “Genişletilmiş Kasko”, benzersiz avantajlar ve “tek bir poliçe” ile aracınız için ihtiyaç duyulan bütün sigorta teminatlarını bir arada sunar.
Audi marka araçlar için özel bir kasko ürünümüzdür.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Sigorta Paketlerimiz ile ilgili tüm sorularınız için çekinmeden bizi arayabilirsiniz.

Her bir Artı Bir Sigorta çalışanı ve iş ortağı, yapılan her işin müşterinin memnuniyetini ve bağlılığını sağlamaya hizmet ettiği bilinciyle hareket eder, müşteri ihtiyaçlarını doğru tanımlar ve beklentilerine en hızlı şekilde karşılık verir.

T.Müjde Bapoğlu
Genel Müdür, Artıbir Sigorta Aracılık Hizmetleri

Tüm hizmetlerini Audi Yetkili Servislerinden almak isteyenler, Audi Kasko Sigortası ile çok sayıda anlaşmalı yetkili servis istasyonu seçeneğinden 7 gün/24 saat hizmet sağlayan asistans yardımlarına kadar çok sayıda hizmetten yararlanma ayrıcalığına da kavuşmaktadır.

 

Orijinal Cam Değişimi

Poliçe dönemi içerisinde bir adet orijinal cam değişimi muafiyetsiz ve hasarsızlık indirimi etkilenmeden yapılmaktadır.

 

Mini Onarım Hizmeti

Araçta meydana gelecek küçük çaplı hasarlar için anlaşmalı Audi Yetkili Servislerinde geçerli olacak şekilde mini onarım hizmeti sağlanmaktadır. Bu kapsamda verilecek hizmetler hasarsızlık indirimi kademesini etkilememektedir.

 

Asistans Hizmetleri ve İkame Araç

Anadolu Hizmet kapsamında kaza veya arıza durumunda araçların Audi Yetkili Servislerine çekilmesi ve kaza neticesinde ikame araç teminatının onarım süresince, pert dahil, yılda 2 kez, azami 15 güne kadar karşılanması sağlanmaktadır.

 

Hatalı Akaryakıt Dolumu

Hatalı Akaryakıt Dolumu teminatı ile aracın yetkili akaryakıt servis istasyonlarından akaryakıt alımı yaparken, hatalı yakıt verilmesi sonucunda aracın maruz kalacağı mekanik zararlar ve masraflar teminat altına alınmaktadır.

 

Anahtar Kaybı Teminatı

Araç anahtarının ele geçirilmesi nedeniyle aracın kilit mekanizmasının değiştirilmesi teminatı sağlanmaktadır.

 

Sınırsız İhtiyari Mali Mesuliyet Teminatı

Audi Kasko Sigortası’nda Anadolu Sigorta’nın müşterilerine sunduğu en önemli farklılıklardan biri de sektörde, tüm araç grupları için ihtiyari mali mesuliyet teminatını “sınırsız” veren tek sigorta şirketi olmasıdır.

 

Audi Kasko Sigortası ile hem aracınızı hem de bütçenizi güvence altına almış olursunuz. Türkiye’nin en köklü ve öncü sigorta şirketi Anadolu Sigorta’da tek bir poliçe ile aracınız için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm sigorta teminatlarına bir arada, üstelik benzersiz avantajlarla sahip olabilirsiniz.

 

* Teminat limiti isteğe bağlı olarak sınırsız limite kadar çıkmaktadır.

Teminatlar Ürünler
Birleşik Kasko Audi Kasko
Kasko Römork tipi araçlar dışında kalan tüm araçlar için düzenlenen geniş kapsamlı poliçe tipidir. Audi marka araçlar için düzenlenen, anlaşmalı Audi Yetkili Servislerinde ekstra avantajlar sunan geniş kapsamlı poliçe tipidir.
Çarpma / Çarpışma Evet Evet
Yanma Evet Evet
Çalınma Evet Evet
Kötü Niyetli Hareketler Evet Evet
Hatalı Akaryakıt Dolumu Evet
Artan Mali Sorumluluk Evet* Evet*
Mini Onarım Evet Evet**
Koltuk Ferdi Kaza Evet Evet
Hukuksal Koruma Evet Evet
Anadolu Hizmet Evet Evet***

* Teminat limiti isteğe bağlı olarak sınırsız limite kadar çıkmaktadır.

** Sadece anlaşmalı Audi Yetkili Servislerinde geçerli olacak şekilde 250 TL limitle mini onarım hizmeti sağlanmaktadır.

*** İkame araç, onarım süresince-pert dahil seçeneği ile sunulmaktadır.